מרים קופולוביץ

מרים קופולוביץ

‏מרים קופולוביץ' גרה באלון שבות שבגוש עציון.  

היא השראה עבורי ועבור כל מישמכיר אותה.

מלידה היא סבלה מפגם בקרנית. כתוצאה מפגם זה, ראייתה הידרדרה עם השנים.למרות זאת, היא הקימה משפחה נפלאה ופרנסה את משפחתה בכבוד.

לפני שש שנים היא נפגעה ואיבדה את מעט הראייה שהייתה לה. נכון לעכשיו, היא יכולה רק להבחין בין אור לחושך.  למרות כל הקשיים שלה, היא ממשיכה לתפקד עם חיוך על פניה והיא נעזרת בכלב נחייה.

מרים סורגת צעיפים מהממים מצמר אוסטרלי מיוחד ( נקרא גם בשם "צ'ינצ'ילה", למרות שזה סיב סינטטי). הם מאוד קלילים, מחממים, רכים ונעימים למגע, יפים ומחמיאים. היא לא רואה אותם!! למרות זאת, הם יפים --- אני מאמינה שהכוחות האדירים שלה והאהבה שלה משתלבים בצעיפים האלה, נשמתה ארוגה בהם! היא חולמת לחמם נשים עם הצעיפים שלה, ולהפוך אותן לנשים שמחות.

לא מזמן מרים פרסמה שהיא מוכרת את הצעיפים שלה, אבל לא היו תמונות שלהם. היה יום יפה באמצע השבוע שהיה קר מאוד, ובאופן ספונטני כמהחברות החליטו להצטלם עם הצעיפים של מרים כדי שאנשים יראו איך הם נראים. התקשרתי למרים וביקשתי שהיא תבחר כמה צעיפים. "אני לא יכולה לראות אותם סיגל," היא אמרה לי, "בואי תבחרי..."

תודה לשפצי מאך, בתה הנפלאה מיטב, המאמנת האישית אמונה חיה שרגא, רבקה מרכוס ודינה אופן שהגיעו באופן ספונטני. עכשיו, בזכותם, כולם יכולים לראות את הצעיפים המדהימים של מרים.

עכשיו תורך! כל אחת מכם שרואה את התמונות ורוצה להחמיא למרים קופולוביץ' ולהנות מצעיף משגע, המתאים גם לאירוע מיוחד ולכלה, מוזמנת להתקשר אליה ולהזמין צעיף מהמם!!

developed by webish